Genel Temizlik Hizmeti

İzmir Temizlik Şirketi Özokname temizlik şirketinin tüm Genel Temizlik Hizmetleri izlediği adımları buradan okuyabilirsiniz.

Temizlik Nedir ?

Temizlik günümüzde herkesin çok iyi bildiğini zannettiği fakat bir çok kişinin temizlikten çokta anlamadığı kendi bedeninde ve yaşam alanlarında dikkat etmediği genel manada etrafın toparlanması gibi algılandığı hizmet sektörünün genel kollarından birinin adıdır.

Temizliği detaylandırmak gerekirse insanın öncelikle kendi bedeni ve yaşadığı ortamı temiz tutması hayatının her evresinde temiz olması  sağlık açısından çok elzemdir .

1 . Çevre temizliği

2. Beden temizliği

3. Mekan temizliği

Yukarıda saymış olduğum temizliklerin birine yada bir kaçına hayatımızda uymuyor olabiliriz bunun sebebi aileden kaynaklı olabilir eğitim görgü örf adet bir çok sebebi olabilir sizlerinde temizlik nedir nasıl olmalıdır gibi sorulara verecek cevaplarınız varsa yorum sayfasına yazabilirsiniz..

İzmir Temizlik Şirketi Özokname temizlik şirketinin tüm Genel Temizlik Hizmetleri izlediği adımalrı buradan okuyabilirsiniz. Firmamız ile lütfen detaylı iletişime geçiniz.

Kullandığımız Temizlik Maddeleri

Metal ve ahşap eşyalar, masa sehpa, koltuk, dolap, kapı ve lambirlerin bütün ahşap alanlarını gerekli olan tüm temizlik maddeleri yardımı ile temizliyoruz. Temizlik yapılırken masa üstündeki evrakların dağılmamasına,bilgisayar, telefon, hesap makinesi gibi emtiaların zarar görmemesine bilhassa ilgi edilir.

Temizlik Nasıl Yapılır

Çöpler alınmadan evvelce masa, sehpa üstündeki kül tablaları temizlenir. Çöp sepetlerinden çöpler ilgilice toplanır, çöp sepetlerinin poşetleri yenileriyle değiştirilir.

Zeminlerin halı kısımları yüksek vakumlu elektrik süpürgeleriyle temizlenir, sert zemin seksiyonleri ise günlük paspas yapılır.

Lavaboların duvar ve zeminleri temizlenir, lavabo ve klozetler lüzumlu temizlik malzemesi ile temizlenerek dezenfekte edilir.

Talep edildikçe sıvı el sabunu, tuvalet kağıdı, kağıt havlu gibi temizlik malzemelerinin kusurlarının giderilmesi firmamız elemanları doğrulusunda yapılır.

İş yerinizin özelliğine göre binaların giriş bölümü, cam kapıları, merdiven trabzanları ve yüzeyleri ile asansörler temizlenir.

Hafta içi oluşturulan periyodik temizlik hafta sonu yinel hijyenikliğinde de aynen yapılır. Ek olarak tavan armaçeşitleri, duvardaki pano ve çerçeveler silinir.

Duvarların iç seksiyonleri temizlenirken içlerindeki malzemenin yerleri bozulmadan silinir tozları alınır.

Zeminlerin mermer ve granit seksiyonleri yıkanarak suları endüstri tarzı makinelerle tahliye edilir.

Neler Yapıyoruz