İzmir İnşaat temizliği ve İzmir inşaat sonrası temizlik için kullanılan temizlik malzemeleri diğerleri ile aynı olmamakla birlikte yüzeye özel malzemeler kullanımalıdır.

İnşaat ardından temizlik hizmetleri başka temizliklere nazaran biraz daha fazlaıcı ve meşakkatli olmaktadır. Fakat profesyonel temizlik şirketleri yardımıyla rastgele bir sorunya girmeden eviniz ya da işkoordinatunuzin kaba atık tertemizliği süratli ve tesirli bir şekilde tamamlanmaktadır.

İnşaat sonrası temizlikte esas sorun kaba atıklar temizlendikten sonra başlamaktadır. Malesef özensiz bir şekilde oluşturulan işçilikler neticesinde parke ve fayanslarda yoğun şekilde inşaat atığı kalabilmektedir. Ayrıca boya lekeleri, çimento tortuları, yapışkan izleri, silikon atıkları ve kıyıda köşede kalan tozlar dahil çok detaylı bir temizlik gerekir.

İnşaat Sonrası Ev Temizliği

İzmir Temizlik Firmaları arasında temizlik hizmetleri ile değişik bir koordinatda tespit edilen ART Temizlik Hizmetleri olarak sunduğumuz hizmetlerimiz yardımıyla personellerimiz sizlere hizmet sunarken sizlere yalnızca izleyip tadını sürmek kalıyor. Özel kazıma jiletleri ve çimento sökücü kimmeşrular başta olmak suretiyle binanın lüzumsinimina göre getirdiğimiz makinelerimizle ev ya da büronuzu tertemiz bir şekilde teslim etmekteyiz.

İnşaat Sonrası Büro Temizliği

Güzel yapılmayan bir temizlik yüzünden bir hayat boyu inşaat atıklarıyla hayat sürdürmek mecburiyetinde değilsiniz. İşin ustasından yardım alarak tesirli ve tertemiz şekilde oluşturulan temizlikle büronunizde gönül huzuruyla çalışmalarınıza odaklanırsınız. Sektörde usta ekibimiz inşaat sonrası temizlik amacıyla hizmetinizdedir.

İnşaat Sonrası Fabrika/Depo Temizliği

Fabrika, imalathane ve depo gibi alanların inşaat ardından temizlikleri amacıyla gerçekleştireceğimız bedava keşifle zemin yıkama hizmeti, camlardan inşaat atıklarının tertemiz hale getirilmesi, cephe tertemizliği amacıyla kaba temizlik ya da ince temizlik hizmetleri sunmaktayız.